12 stycznia 2015, 08:07
1
Na ierahdtv na yt na Godzinach powinni dodac caly mecz to sobie oglodnij, nie bedziesz zalowal :)
9 stycznia 2015, 17:30
0
wpisz sobie ierahd tv na youtube ten kanal pokazuje wszystkie mecze w calosci w hd ;) i skróty oczywiście
13 grudnia 2014, 15:50
2
y no w dwunastu raczej nie można grać ;)
10 grudnia 2014, 20:10
głosowanie się już odbyło geniuszu ;)
6 grudnia 2014, 19:29
Jedyny piłkarz, którego lubię w Bayernie ;)
28 sierpnia 2014, 14:20
4
Czytaj ze zrozumieniem... Leo dostaje 50% tej kwoty czyli ok. 20mln
20 maja 2014, 19:45
dla prawdziwych kibiców FCB Messi zawsze będzie najlepszym zawodnikiem na świecie ;)
17 maja 2014, 23:17
3
akurat Masche to najlepiej grał ...
2 maja 2014, 14:17
Według mnie Eto'o, Henry i Messi to był jak dotąd najlepszy atak w historii FC Barcelony ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Na ierahdtv na yt na Godzinach powinni dodac caly mecz to sobie oglodnij, nie bedziesz zalowal :)
0
wpisz sobie ierahd tv na youtube ten kanal pokazuje wszystkie mecze w calosci w hd ;) i skróty oczywiście
2
y no w dwunastu raczej nie można grać ;)
0
głosowanie się już odbyło geniuszu ;)
1
Jedyny piłkarz, którego lubię w Bayernie ;)
4
Czytaj ze zrozumieniem... Leo dostaje 50% tej kwoty czyli ok. 20mln
4
dla prawdziwych kibiców FCB Messi zawsze będzie najlepszym zawodnikiem na świecie ;)
3
akurat Masche to najlepiej grał ...
2
Według mnie Eto'o, Henry i Messi to był jak dotąd najlepszy atak w historii FC Barcelony ;)
2
y no w dwunastu raczej nie można grać ;)